Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmové činnosti

 

ANGLIČTINA

Kroužek angličtiny bude ve školním roce 2017/2018 probíhat každé pondělí od 15.30 do 16.30 hodin ve "Žluté pastelce". Výuka probíhá metodou Wattsenglish pod vedením školených lektorů.  Cílem je seznámit děti nenásilnou formou za využití her a pohybu se základními anglickými slovíčky a frázemi.

   ppp_2263--2-.jpg

 

 

LOGOPEDICKÁ PORADNA

Probíhá každé úterý nebo středu od 12.00 – 16.00 hod. Cílem je náprava všech vad výslovnosti u dětí, které nenavštěvují logopedickou třídu (Modrou pastelku). S dětmi pracuje paní učitelka Bc. Libuše Musilová a Mgr. Iveta Neřimová.

 

KROUŽEK PRO KLUKY

Kroužek je určen pro všechny správné kluky a nabízí jim zábavu i ponaučení při činnostech, které jsou chlapcům blízké. Chlapci poznají různé sporty, vyzkouší si modelování, jemnou práci se dřevem, čeká je i zábavné poznávání vesmíru, fyziky a světa dinosaurů. Lektor představí chlapcům i rybaření a naučí je základním tábornickým dovednostem. Jedná se o kroužek, který všem klukům nabízí rozmanitou zábavu. V letošním roce kroužek povede náš pan asistent Mgr. Tomáš Hlaváček. Den konání kroužku bude upřesněn do konce září 2017.

 

TANEČNÍ A POHYBOVÝ KROUŽEK

V tomto kroužku si děti nenásilnou a hravou formou rozvíjí své pohybové schopnosti. Značná část výuky je věnována rytmické průpravě, díky které se u dětí přirozeným způsobem rozvíjí cit pro hudbu. Ve výuce nechybí taneční sestavy na různá říkadla, básničky, latinsko-americké tance ve zjednodušené formě a hry podporující správné držení těla. Den konání kroužku bude upřesněn do konce září 2017.

 

KROUŽEK TVOŘIVÝCH RUČIČEK

Kroužek je vhodný pro děti, které rády malují, modelují nebo cokoli kreativně tvoří. Kroužek tvořivých ručiček rozvíjí u dětí umělecké nadání, estetické cítění a kreativitu. Děti se zde naučí pracovat s rozmanitými výtvarnými materiály od papíru po přírodniny. Mohou se těšit na vyrábění věcí k různým příležitostem a vytváření sezónních dekorací (jarních, podzimních, vánočních aj.). Z každé hodiny si dítě odnese výtvor, kterým může potěšit sebe i své blízké. Den konání kroužku bude upřesněn do konce září 2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář